Kursy walut NBP: USD 3,79 | EUR 4,58 | CHF 4,17 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
O Nas

Witamy na stronie biura nieruchomości NOBLE ESTATE.

Jesteśmy biurem nieruchomości, który połączył w sobie pasję do zawodu, doświadczenie na rynku nieruchomości nabyte przez lata pracy oraz ogromne ambicje w realizacji Państwa oczekiwań. Staramy się aby nasze podejście do Klienta było partnerskie i nieszablonowe uważając, że jest to prawdziwa podstawa w realizacji Państwa jak i naszych celów. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagającego Klienta, oczekującego szybkiej i fachowej obsługi w zakresie rynku nieruchomości, a w szczególności:

 

 

  • sprzedaży nieruchomości, począwszy od wykonania profesjonalnych zdjęć, przez prezentację z konkretnym Klientem po uzbieranie pełnej dokumentacji oraz pomocy prawnej i ostatecznej finalizacji transakcji.
  • kupna nieruchomości, począwszy od wyszukania danej oferty przez prezentację oraz sprawdzeniu wszelkiej dokumentacji związanej z konkretną nieruchomością i ostatecznej finalizacji transakcji u notariusza.
  • wynajmie oraz najmie nieruchomości – w tym zakresie wspieramy swoich Klientów w kwestii sprawdzenia potencjalnego Najemcy oraz nieruchomości a także zapewniamy półroczną gwarancję naszych usług.
  • pomocy w uzyskaniu kredytu – współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi z ponad 30 banków, którzy to sformułują najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb oraz możliwości.

 

Dzięki współpracy z deweloperami zapewniamy Państwu obsługę także na rynku pierwotnym nieruchomości podchodząc do tematu bardzo indywidualnie, porównując przy tym szereg podobnych ofert i zaproponowanie tej najbardziej zbliżonej do oczekiwań Klienta.

 

 

Wiemy, że zaufanie można zdobyć jedynie oferując usługi najwyższej jakości!

 

 

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dużemu doświadczeniu, dobrej znajomości lokalnego rynku oraz bardzo wysokiej kulturze osobistej naszych pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.

 

 

Oferta naszego biura kierowana jest praktycznie do każdego począwszy od Klienta Indywidualnego, przez mniejsze firmy, kończąc na wielkich korporacjach.

 

 

Wiemy, że aby sprostać wszystkim życzeniom Klientów należy w pełni otworzyć się na rynek nieruchomości, dlatego bardzo chętnie współpracujemy z innymi biurami obrotu nieruchomościami na terenie Wielkopolski oraz całego kraju.

 

 

Jako profesjonaliści posiadamy pełne ubezpieczenie OC w PZU nr 1043078599 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

© 2021 Noble Estate. Wszystkie prawa zastrzeżone.